Pojazdy:

Szukaj produktu

Producenci

Raty

Każdy pojazd możecie Państwo zakupić w systemie ratalnym.

CREDIT AGRICOLE Bank Polska S.A.

BGŻ BNP PARIBAS BANK S.A.

SANTANDER CONSUMER BANK S.A.


RATY NA ODLEGŁOŚĆ
tel : 509 430 428.

SANTANDER CONSUMER BANK S.A.


Dane do wpłaty

Jednoslad A. Słowiński
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Piastowska 14
Bank Śląski o/Tarnowskie Góry
37 1050 1386 1000 0002 0086 8891

JUNAK JETMAX 250 - 250 CC

JUNAK JETMAX 250 - 250 CC
Producent:
Junak

brutto: 11499.00 zł

Atrybuty produktu

Pojemność: 249 CC
Silnik: CZTEROSUWOWY, ZASILANY WTRYSKIEM PALIWA, CHŁODZONY CIECZĄ
Skrzynia biegów: AUTOMATYCZNA
Smarowanie silnika: MISKA OLEJOWA
Moc: 20 KM
Osiągi: 100 KM/H
Masa: 200 KG
Wymiary: WYMIAR DŁ / SZER / WYS (mm): 2259 / 798 / 1366
Koła: ROZMIAR OPONY PRZÓD 120 / 70 - 15 , ROZMIAR OPONY TYŁ 140 / 60 - 14
Hamulce: HAMULEC PRZÓD: TARCZOWY HYDRAULICZNY, HAMULEC TYŁ TARCZOWY HYDRAULICZNY
Wyposażenie: RADIO MP3, SCHOWEK POD SIEDZIENIEM, SZYBA CZOLOWA
JETMAX-250


Jednostka adresowana jest do odbiorców ceniących komfortowe walory użytkowe jakie oferują skutery przy zachowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i designerskich.
JETMAX to przede wszystkim potężny i bardzo, bardzo wygodny skuter. Konstrukcyjnie maszyna wprost wymarzona do wakacyjnej turystyki we dwoje. Zasadniczym atutem skutera jest duży i funkcjonalny przekrok – bezwzględna swoboda na najdłuższej nawet trasie, jak również miejsce na niewielki, podręczny bagaż podczas miejskich „przepychanek”.
Ogromna płyta czołowa z potężnymi okularami reflektorów określa muskularny charakter całej bryły pojazdu, równocześnie skutecznie chroni przed kaprysami aury. Boczne deflektory i zdecydowanie wysoka szyba przednia poradzą sobie nie tylko z wiatrem, ale również z niewielkim deszczem. Cała konstrukcja pojazdu została zaprojektowana tak by zapewnić kierowcy oraz pasażerowi maksimum swobody i komfortu.
Kanapa o wymiarach klubowego fotela zakończona wygodnym oparciem nie pozostawia cienia wątpliwości - JETMAX to jeden z najbardziej komfortowych pojazdów dostępnych na polskim rynku. W tym przypadku projektanci potraktowali równorzędnie kierowcę i pasażera.
Siedzisko „plecaczka” jest szerokie i dobrze wyprofilowane. Dodatkowo komfort jazdy podnoszą funkcjonalne podesty nożne bardzo efektownie wkomponowane w linię przedproża oraz bezpieczne i funkcjonalne uchwyty rozmieszczone po obu burtach.
Skuter wyposażony jest również w radioodbiornik umożliwiający podłączenie MP3 oraz zestaw dynamicznych głośników. Cały układ sterowany jest zestawem przycisków wmontowanych w panel kierownicy.
Serce skutera to dynamiczna, czterosuwowa jednostka napędowa o pojemności 250ccm i mocy około 22KM. Silnik zasilany wtryskiem oraz chłodzony cieczą charakteryzuje się wyjątkową kulturą pracy oraz imponującym współczynnikiem ekonomii eksploatacji.
Inżynierowie Junaka uzyskali tutaj bardzo atrakcyjny kompromis pomiędzy parametrami trakcji a kosztami związanymi z codziennym użytkowaniem pojazdu. Sprowadzając do wspólnego mianownika JETMAXA można zdefiniować jako – niedrogi, bardzo komfortowy skuter uniwersalnego przeznaczenia.

Galeria produktu:

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię